o firmie
HUSKY - główna siedziba firmy znajduje się w Montrealu w Kanadzie. Firma posiada linie produkcyjne wytwarzające urządzenia do utrzymywania czystości stosowane w przemyśle oraz w domu. Przez wiele lat zdobywane doświadczenie pozwoliło na dopasowanie produkowanych wyrobów do potrzeb rynku. Profesjonalizm zarządzania umożliwia utrzymanie firmy HUSKY w czołówce firm z branży. HUSKY to współczesne osiągnięcia najnowszych technologii. Każdy z produktów HUSKY znajduje zastosowanie dzięki solidności wykonania i prostocie obsługi ale głównie dzięki wszechstronności zastosowań w domowych i przemysłowych warunkach. Trwałość jest naturalną tu gwarantowaną cechą. Produkty HUSKY są projektowane tak, by obsługujący lepiej, szybciej, prościej i taniej wykonał powierzone zadanie.

Firma wytwarza siedem różnych rodzin urządzeń zawierających ponad sto różnych modeli oraz 150 akcesoriów. Doświadczony i dynamiczny zespół zajmuje się różnymi rynkami i segmentami, takimi jak: badania rynków zbytu, projektowanie nowych urządzeń, pozyskiwanie nowych partnerów handlowych, udział w targach. Firma przywiązuje baczną uwagę do obsługi i oczekiwań klientów. To trudne zadanie wykonujemy z powodzeniem, dzięki czemu stale powiększamy obszar działania. Ogromna sieć dystrybucyjna obejmuje największe kanadyjskie miasta i ponad 26 państw na całym świecie. Personel HUSKY stale pracuje nad obsługą dotychczasowych i nowych klientów. Jest to gwarancja utrzymania poziomu obsługi serwisowej oraz dostępności wytwarzanych produktów.

Marka i wygląd produktów HUSKY są rezultatem 30 lat sumiennej pracy ukierunkowanej na produkcję dla przemysłu i indywidualnych odbiorców. Utrzymanie czystości w najtrudniejszych warunkach nie jest problemem dla użytkowników HUSKY. Trwałość, moc, elastyczność to cechy naszych produktów.


HUSKY o/POLSKA RAM MARCIN GÓRNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: (0prefix48) 36-33-194. fax (0prefix48)  362-90-45
e-mail: ram@ram.pl