wizytówki
 

  Instalatorzy lub przedstawiciele handlowi to grupa ludzi zajmująca się obsługą użytkowników końcowych systemów Husky.  Wszyscy działają wg podobnego schematu :  kontakt telefoniczny, spotkanie, ustalenie planu działania i ...  zakończenie spotkania połączone z wymianą wizytówek. Ta część pierwszego spotkania jest bardzo ważna. Wymiana prawidłowych danych jest niezbędna do ponownego kontaktu. Mimo, iż ta mała karteczka może być zastąpiona zwykłą wymianą numerów zapisanych w telefonie komórkowym, każdy z uczestników spotkania, poważnie traktujący takie spotkanie ( i tą drugą osobę), powinien przekazać własną wizytówkę. Numer  telefonu można np.: źle zapisać, lub bardziej prozaicznie - nie zrobić tego poprawnie, a zatem w ogóle. To oczywiste ?  Dlaczego więc powstała ta strona ?  Powód jest prosty : zauważyliśmy, że  wizytówki, które wręczają nam instalatorzy,  zawierają co prawda wyżej wspomniane informacje, ale również całą masę innych - nie przydatnych w danej sytuacji. Napisy typu : instalacje hydrauliczne, remonty, stolarka budowlana lub ... usługi  ogólnobudowlane .... powodują, iż  informacja "centralne odkurzacze"  jest mało czytelna !  Zauważyliśmy też , że wizytówka zawierająca podstawowe dane i  logo Husky jako jedyny znak graficzny,  wyróżnia się w wizytowniku. 

 

  

   Postanowiliśmy zadziałać w tej sprawie i ponownie poprosiliśmy o pomoc zaprzyjaźnioną drukarnię VIRGO POLIGRAFIA. Okazało się , że można niedrogo wydrukować firmowe wizytówki. Warunek - nie indywidualne, ale grupami, po dwanaście. 

Zapytaliśmy kilku z pośród naszych instalatorów, co myślą o indywidualnych-firmowych wizytówkach Husky

w cenie 40 zł z Vat  za 200szt.  ?

Pomysł okazał się trafiony. 24 godziny później, do biura Husky, drukarnia dostarczyła pierwszą partię wizytówek :

 

 

Każda z nich może zawierać następujące informacje : 

 

Logo Husky

Imię Nazwisko

Nazwa firmy (pełna)

Ulicę i Numer posesji

Kod Miasto

NIP                                    

ta grupa informacji znajduje się obok siebie, co jest bardzo pomocne w przekazywaniu  danych firmy podczas wypisywania faktur np. na stacji benzynowej.

 

Telefon

Fax 

Adres www

Adres e-mail

Tel. komórkowy

 

     Posiadacze takiej firmowej wizytówki Husky mogą być pewni, że jej odbiorca  zauważy "pieska" w odpowiedniej chwili podczas przeszukiwania wizytownika. 

      Wizytówki stanowią również  identyfikator osobowy dla klientów kontaktujących się po raz pierwszy z instalatorem Husky. Pamiętajmy - często odwiedzamy zarówno nowe jak i już zamieszkałe domy. Mieszkają tam ludzie zastanawiający się nad zamiarami pukających do drzwi nieznajomych osób, podających często bardzo wyszukane powody wizyt. Okazanie wizytówki - identycznej z otrzymaną wcześniej (na przykład w punkcie handlowym) nie daje oczywiście gwarancji bezpieczeństwa, ale znacznie zmniejsza obawy przed wizytą "nieproszonych gości".

            

 

 

 

Przekazując wizytówkę podkreślamy naszą wiarygodność oraz profesjonalizm. Do tak dużo za tak nie wiele !

 

Importer: HUSKY POLSKA  RAM MARCIN GÓRNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 48 / 36-33-194. fax 48 / 362-90-45
e-mail: ram@ram.pl