projekt wstępny gratis
 

Liczne zapytania o poprawną technikę montażu spowodowały, iż od dłuższego już czasu  nasze produkty promujemy wykonując bezpłatne projekty wstępne. Z uwagi na powodzenie tej działalności , postanowiliśmy ogłosić oficjalnie, że 

PROMOCYJNIE wykonujemy BEZPŁATNE PROJEKTY WSTĘPNE !  Akcja trwa do odwołania !  

 

 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

Cel 

Mamy na celu przekonanie Państwa, że montaż choćby pierwszego etapu systemu centralnego odkurzania w domu który budujecie, jest bardzo tani i błędem jest rezygnacja z tego typu instalacji ze względu na nie powtarzalną okazję związaną z możliwościami, jakie daje budowa domu od podstaw.

 

Argumenty 

  • niskie koszty budowy samej instalacji - średnio kilkaset złotych

Domek o powierzchni użytkowej około 200m kw. wymaga instalacji 4 punktów. Przy tej ilości koszt materiału zamyka się kwotą 400zł a za wykonanie zapłacimy około 800zł.

  •  zaślepione otwory na gniazda ssące mogą być "pobudzone do życia" w dowolnym terminie

Stanowiącą główny składnik kosztowy Jednostkę Centralną wraz z rurami i szczotkami do sprzątania możemy przecież kupić później -  rok dwa po zasiedleniu. Do tego czasu gniazda w ścianach z pewnością nie będą przeszkadzały.

  • dom z instalacją przygotowaną do uruchomienia systemu  CO jest nowocześniejszy, a więc i jego potencjalna wartość rośnie w tabelach biur nieruchomości.

Jednak tu cena nie jest aż tak istotna jak fakt , iż rynek wtórny częściej sprzedaje nieruchomości z poprawnie wykonanymi, sprawnymi instalacjami. Ewentualne remonty ograniczają się wtedy do prac adaptacyjno - wykończeniowych wg gustu nowego właściciela. Zmiana bądź dodanie nowej instalacji to już prawdziwy drogi remont.

  • taka forma reklamy jest wg nas znacznie skuteczniejsza i bardzo pożyteczna

Pieniądze przeznaczone na nudne prasowe ogłoszenia reklamowe kierujemy na pokrycie kosztów obsługi tej akcji. Możecie więc Państwo osobiście przekonać się jak pracujemy i to przed ewentualnym zleceniem dalszych prac. Marketing bezpośredni działa najlepiej, ale prowadzony w kierunku osób, które sobie tego życzą (np.: zamawiają projekt wstępny gratis), jest doskonałą formą kontaktu z potencjalnym klientem - oszczędność czasu każdej ze stron to tylko jedna z jej wielu zalet.

Mamy więc nadzieję, iż nie poczujecie się Państwo zaatakowani kolejną ofertą, a naszą propozycję uznacie za stosowną w danej sytuacji.

 

 

PROJEKT WSTĘPNY

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ewentualnymi kosztami instalacji systemu w Państwa domu. Na dostarczonym planie wyznaczymy punkty na gniazda ssące oraz naniesiemy trasę rurociągu. Powyższe pozwoli nam na obliczenie ilości niezbędnych do wykonania danej instalacji materiałów oraz na ustalenie ewentualnych kosztów. Każdy punkt zostanie indywidualnie opisany tak, aby mogli Państwo przeanalizować naszą propozycję i nanieść dowolne zmiany. Projekt, wycenę wstępną oraz opis wraz z innymi materiałami informacyjnymi o systemie centralnego odkurzania Husky wyślemy do Państwa listem priorytetowym (dostawa w następny dzień po wykonaniu projektu wstępnego). Jednocześnia zapewniamy, iż udostępniony adres wykorzystamy jednorazowo i tylko w tym , jak nam się wydaje, słusznym celu. 

Aby zrealizować Państwa zamówienie na PROJEKT WSTĘPNY prosimy o : 

  • przesłanie planu Państwa budynku (ksero w dowolnej skali - pocztą , plik graficzny - e-mail'em)
  • przesłanie adresu pocztowego na który będziemy mogli odesłać naszą ofertę
  • podanie numeru telefonu do osoby mogącej udzielić nam kilku informacji dotyczących planowanego zagospodarowania budynku po realizacji

Nasza propozycja ma służyć jedynie do celów orientacyjnych. W wykonywanych projektach nie uwzględniamy specyfiki konstrukcyjnej ścian budynku. Ostateczną decyzję o przeprowadzeniu instalacji podejmuje instalator przyjmujący zlecenie. Zwykle ma to miejsce po oględzinach miejsca przyszłej instalacji. To konieczne gdyż każdy budynek posiada własną specyfikę wykonania nie widoczną na przyjętym projekcie. Dostosowanie naszego projektu wstępnego do realnych warunków, jakie instalator zastanie na Państwa budowie, pozostaje w rękach wykonawcy. Jest to  jedyna słuszna metoda przy projektowaniu systemu centralnego odkurzania.

Należy jednak podkreślić, iż analizując projekty już zrealizowane zauważyliśmy bardzo małą  rozbieżność między naszymi PROJEKTAMI WSTĘPNYMI a kosztorysami powykonawczymi wykonanym przez instalatora. Średnio to 100zł.  Z doświadczenia zaczerpnęliśmy wiedzę, która pozwala na ograniczenie do minimum ilość prac (więc i pieniędzy). Zaprojektowane przez nas instalacje sprawdzają się w praktyce. Można więc uznać iż przyjęta przez nas metoda jest skuteczna.

 

Warto spróbować - to nic nie kosztuje, a w przyszłości może okazać się dobrą decyzją !

Czekamy na Państwa projekt !

 

 

Wszystkim zainteresowanym bezpłatnie wysyłamy foldery informacyjne ,   

- wystarczy podać  adres odbiorcy.

 

Już niebawem w tym miejscu przedstawimy przykładowe projekty wykonane dla naszych klientów - niektóre wraz z realizacjami na zdjęciach !

 

Importer: HUSKY POLSKA  RAM MARCIN GÓRNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 48 / 36-33-194. fax 48 / 362-90-45
e-mail: ram@ram.pl