ankieta

ANKIETA uczestnika prezentacji

     Dziękujemy za kontakt w sprawie oferty współpracy. Jako główny importer systemów centralnego odkurzania HUSKY, jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami instalatorskimi, zajmującymi się wykonywaniem instalacji hydraulicznych, elektrycznych lub podobnych na terenie całego kraju oraz z firmami handlowymi które zaopatrują instalatorów. Zapraszamy do współpracy firmy o profilu budowlanym zajmujące się wykończeniami wnętrz, budową kominków, instalacjami gazowymi, grzewczymi, klimatyzacyjnymi, montażem okien. Biura projektowe, architekci, dekoratorzy wnętrz - mamy dla Was ofertę. Przewidujemy formy współpracy dla studentów. 

 

 
Proponujemy udział w prezentacji mającej na celu:
  1. zapoznanie się z tematyką systemu centralnego odkurzania;
  2. pokaz elementów instalacji oraz technik montażu;
  3. przekazanie zasad wyszukiwania klientów;
  4. szczegółowe wyjaśnienie sposobu osiągania zysku na podstawie współpracy z HUSKY.
Z uwagi na duży zasięg terytorialny prezentacje odbywają się w porządku uzależnionym od terenu działania, liczby oraz kolejności zgłoszeń uczestników. W związku z powyższym prosimy o wypełnienie i odesłanie faksem (048/362-90-45) załączonej ankiety. Informacje z ankiety umożliwiają nam planowanie spotkań z Państwem oraz dostarczenie państwu materiałów informacyjnych przed spotkaniem . O miejscu i terminie prezentacji będziemy Państwa informować indywidualnie. Zastrzegamy sobie prawo wyboru uczestników prezentacji, co spowodowane jest możliwościami organizacyjnymi HUSKY o/Polska.
Szczegóły oferty współpracy podajemy jedynie podczas umówionych spotkań.


Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Nip:
Rok założenia:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Ulica:
Nr.domu:
Nr.lokalu:
Telefon stacjonarny:
Fax:
Komórka:
e-mail:
Liczba pracowników:
Oświadczam że jestem zainteresowany udziałem w bezpłatnej prezentacji planu współpracy z HUSKY POLSKA wg wyżej przedstawionej oferty:
Importer: HUSKY POLSKA RAM MARCIN GORNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 48 / 36-33-194. fax 48 / 362-90-45
e-mail: ram@ram.pl