internet - bezpłatnie
 

       Każda z współpracujących z nami firm jest rejestrowana w witrynie internetowej, gdzie potencjalny klient łatwo może odszukać jej adres na zamieszczonej tam liście lub uproszczonej mapie Polski.

Wizytówka na stronie Husky Polska to nie wszystko. Sami doświadczyliśmy jak pomocny  w pozyskiwaniu klientów i w szybkim kontaktowaniu się jest internet, dlatego chcemy podzielić się z Państwem nie tylko naszymi doświadczeniami, ale także naszym adresem w domenie www.husky.pl   lub www.odkurzacze.pl

    

Bezpłatne konto internetowe  

W ramach współpracy, oferujemy konta internetowe w domenie odkurzacze.pl. Oznacza to że podając nazwę firmy możecie Państwo uruchomić skrzynkę e-mail o przykładowej nazwie:  

 nazwa_firmy@odkurzacze.pl   

Propozycję kierujemy do firm będących partnerami handlowymi Husky Polska. 

   Rozmiar: 6576 bajtówW obecnych czasach posiadanie własnego konta e-mail jest równoznaczne z posiadaniem samochodu. Mogli by Państwo z powodzeniem korzystać z internetu nawet nie posiadając komputera ani podstawowych umiejętności jego obsługi. Jak to możliwe? A choćby dzięki takiej drodze  jaką pokonaliście by wejść na stronę husky.pl . Inny sposób - rosnące jak grzyby po deszczu KAWIARNIE INTERNETOWE. Jedna godzina pracy w takiej kawiarni kosztuje około 5zł. Nie jest to chyba duży wydatek mając na myśli porównanie ceny 1 minuty rozmowy międzymiastowej czy kwoty wydanej na wysłanie fax'u z zamówieniem ? Proszę odwiedzić takie miejsce. Personel większości kawiarni internetowych, przygotowany jest na wizyty osób które nigdy nie surfowały (pracowały) w internecie. Wystarczy pokazać adres www.husky.pl a bez problemu , początkowo z drobną pomocą kogoś z obsługi, złożycie Państwo zamówienie  poprzez internet. Przy okazji można będzie odwiedzić nowe strony na husky.pl ponieważ serwis będzie stale rozbudowywany i aktualizowany. IMPORTER zapewnia możliwość odczytu i wysłania  poczty nawet w tej chwili, BEZ KONIECZNOŚCI JAKIEGOKOLWIEK KONFIGUROWANIA  tego ani żadnego innego komputera. Proszę kliknąć TUTAJ, a następnie wpisać w zapytaniu nazwa: skróconą , potocznie wymieniana nazwę własnej firmy. W polu hasło: również tą nazwę. 

 

Bezpłatne domena  dla dobrze działających firm współpracujących

Posiadając własny serwer oraz domenę www.odkurzacze.pl mamy możliwość udostępnienia nieodpłatnie naszym dobrym przedstawicielom rejestrację w tej domenie: 

www.nazwa_firmy.odkurzacze.pl

oraz skrzynkę e-mail: 

nazwa_firmy@odkurzacze.pl

 

Naprawdę warto, bo kto może mieć trudności z zapamiętaniem takiego  przykładowego adresu internetowego do własnej strony potencjalnego dostawcy : 

www.cichon.odkurzacze.pl

czy 

www.fachmann.odkurzacze.pl

albo

www.kim.odkurzacze.pl

?

 

Zainteresowanych prosimy o krótki kontakt telefoniczny.

 

HUSKY POLSKA RAM MARCIN GÓRNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 048 / 36-33-194. fax 048 / 362-90-45
e-mail: ram@ram.pl