wskazanie klienta
WSKAZANIE KLIENTA doskonale usprawnia funkcjonowanie całej sieci  Husky. Polega na przekierowaniu informacji na temat klienta zainteresowanego wykonaniem instalacji lub jej uruchomieniem w ręce odpowiedniego INSTALATORA.
 

 

KORZYŚCI

_________________________________________________________________________Korzyść klienta

Korzyść klienta polega na przekazaniu "jego sprawy" w ręce doświadczonego INSTALATORA działającego na terenie na którym znajduje się budowany obiekt. INSTALATORA wybiera IMPORTER na podstawie doświadczeń wynikających z dotychczasowej współpracy.

Klient zainteresowany systemem centralnego odkurzania zostaje wstępnie poinformowany o ofercie Husky. Ostateczną ofertę składa INSTALATOR. Poprawna kalkulacja kosztów możliwa jest dopiero po obejrzeniu miejsca instalacji.Korzyść instalatora.

INSTALATOR któremu zostanie przekazany klient otrzymuje kontrakt bez inwestowania w prace marketingowe.Korzyść importera.

IMPORTER prowadząc ogólnokrajowe  akcję marketingowe zdobywa klientów indywidualnych na terenie całej Polski. Kojarzenie klientów z instalatorami oraz ich wzajemna ocena umożliwia stałe podnoszenie jakości oferowanych usług a tym samym coraz wyższe pozycjonowanie oferty Husky na tle firm konkurencyjnych.

 

KOSZTY

_________________________________________________________________________Pozyskanie nowych odbiorców
wiąże się z licznymi inwestycjami. W tym celu  IMPORTER opłaca następujące media:

  • prasę branżową;
  • materiały reklamowe;
  • wystawy, targi, prezentacje;
  • projekty wstępne gratis;
  • internetowy serwis informacyjny Husky;

Potencjalnych klientów, zainteresowanych dalszą obsługą, przekazujemy INSTALATOROM na zasadach wyżej opisanych, za co pobierana jest  prowizja w wysokości 10% przeznaczona  na poczet przyszłych akcji marketingowych. 

 


Zapraszamy do współpracy !

 

HUSKY POLSKA RAM MARCIN GÓRNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 048/36-33-194. fax 48/362-90-45
e-mail: ram@ram.pl