instalacja - galeria przykładów
 

- Zaraz pokażemy Państwu jak my to robimy. 

Trochę zaskoczeni klienci (bo przecież nie jesteśmy na budowie) zastanawiają się jak tego dokonamy. Oczywiście z pomocą przychodzi nam cała galeria zdjęć, jakie wykonaliśmy 
(i będziemy wykonywali) podczas naszych prac. Internet natomiast umożliwi zdalną prezentację - wystarczy zaprosić rozmówcę w odpowiednie miejsce w sieci..

 - Jak? Nie będę przecież dyktował za każdym razem skomplikowanego adresu?   - pytają czasami instalatorzy.

Odpowiadamy: -Nic podobnego!  Proszę zobaczyć jak to zrobić łatwo, szybko i skutecznie. Mamy dobrze zorganizowaną architekturę dostępu do Waszej (instalatorów) galerii zawierającej  przykłady wykonanych prac.

 


Jednostka centralna QExtraCyklon


Prezentowana jednostka pracuje w garażu, tuż obok drzwi, w miejscu, gdzie w żaden sposób nie przeszkadza podczas jego użytkowania. To także punkt najdalej oddalony od pomieszczeń mieszkalnych, co znakomicie wpływa na dodatkowe obniżenie poziomu dźwięków emitowanych podczas pracy systemu.

 

 

Przykłady instalacji poszczególnych elementów

 

 

  

 

 

 

 

Zapraszamy do nadsyłania własnych zdjęć z przykładami instalacji różnych elementów systemu. Prace zostaną podpięte do stron www wykonanych specjalnie dla autorów. Taka publikacja w branżowym serwisie pozwala na łatwą prezentację wykonanych instalacji  w domenie z nazwą Państwa firmy. 

Oto przykład :

www.cichon.odkurzacze.pl

 

Tak zorganizowany adres jest wyjątkowo łatwy do zapamiętania.

To także uwypuklenie Państwa oferty, jeśli chodzi o profesjonalizm oraz jakości usług. Specjalizacja "odkurzacze" często decyduje o wyborze oferty danej firmy instalacyjnej przez inwestora. Taką wizytówką podkreślamy to w wyjątkowy sposób. 

Posiadając własną podstronę w domenie "odkurzacze.pl", można łatwo "pokazać" efekty własnej pracy. Potencjalni klienci zainteresowani są naszymi referencjami. Takie zdjęcia "mówią" o wiele więcej niż jesteśmy w stanie opisać podczas rozmowy (na przykład telefonicznej). 

Proszę pomyśleć, o ile łatwiej będzie, jeśli na pytanie klienta :

- A jak wygląda taka instalacja, którędy biegną rury i jakiej są grubości? No i jak montuje się gniazda - na jakim etapie, na jakiej wysokości ....? Może ma Pan jakiś przykład na zdjęciu?

odpowiemy :

- Tak. Zapraszam na   www.cichon.odkurzacze.pl    Tam znajdzie Pan wiele zdjęć obrazujących odpowiedzi na Pana pytania. Są tam taż opisy pod zdjęciami. Oczywiście proponuję także spotkanie - porozmawiamy wtedy o możliwościach instalacji na wskazanym przez Pana obiekcie. 

 

Tak prezentowane fotografie są także kopalnią informacji na temat możliwych do zrealizowania rozwiązań. 

To wszystko ma duży wpływ na pozytywny wizerunek instalatora i tym samym na wzrost zamówień kierowanych do jego firmy.

 

 

Wystarczy nam przesłać zdjęcia.
Pozostałą część, specjalnie dla Państwa - wykonamy gratis !

Importer: HUSKY POLSKA RAM MARCIN GORNIK
Nasz adres: ul. Czachowskiego 4, 26-600 Radom, tel.: 48 / 36-33-194. fax 48 / 362-90-45
e-mail: ram@ram.pl